PODZIM 2019

PŘÍMĚSTSKÝ PODZIMNÍ TÁBOR DANCEPOINT :   „HALLOWEEN“

Organizátor: TANEČNÍ STUDIO DANCEPOINT, z. s.

Místo konání: Taneční studio, Růžový pahorek 549,  Frýdek-Místek

Termín: 28.10.-30.10..2019

Během příměstského tábora zažijeme spoustu zábavy – hry, tanec, tvoření, poznáme nové kamarády, pojedeme na výlet a hlavně si to všechno společně pořádně užijeme. Cena za tábor zahrnuje: Stravování (min. 3x denně – svačina, oběd, svačina), pitný režim,  doprava, materiál na program, služby, vstupné, odměny a ceny, mzdy, léky, hygienický materiál, režijní náklady organizátora.

1.DEN: 

Na začátku tábora se děti seznámily mezi sebou a pravidly tábora pomocí zábavných her, ale také s celotáborovou tematikou, která doplnila každodenní taneční výuku našeho příměstského tábora. Děti si vyrobily schránky pro táborovouu poštu a peněženky na sbírání halloweenských bodů – peněz, za které si na závěr mohly nakoupit odměny ve strašidelném stánku. Samozřejmostí bylo v programu dlabání dýní a výzdoba studia a také zahájení tanečních tréninků se strašidelnou choreografií pod vedením trenérky a vedoucí tábory Petry. Na oběd jsme byli tradičně v restauraci Pod Kašnou na frýdeckém náměstí. V odpoledních hodinách děti čekaly táborové hry (mumifikování) a také první host tábora – profesionální tanečník break dance Pavel Šafránek a jeho skvělá akrobatického tance pro naše účastníky tábora.

2.DEN:

Druhý den nás čekaly celkem 3 taneční tréninky na přípravu strašidelné choreografie pro středeční vystoupení rodičů. Mimo pohybové aktivity měly děti i aktivity výtvarné – vyráběly halloweenské ozdoby do studia  (netopýry, mumie, pavučiny, plachty z duchů otisků vlastních rukou a nohou, ozdobování listů, které děti nasbíraly a další). Za aktivity mohly opět sbírat strašidelní peníze. Vyzkoušet si golfové hole a nasbírat další body pak měli tanečníci možnost u dýňového golfu, který sklidil velký úspěch. Na oběd měli děti slíbenou pizzu ze sousedního vosime.cz.

3.DEN: 

Poslední den tábora jsme připravovali nejen kostýmy na závěrečné vystoupení pro rodiče, ale čekal nás také další host – profesionální tanečník latinskoamerických tanců Václav Uher, který děti učil chachu. Mimo tuto taneční lekci děti dokončili a pilovali taneční choreografii na vystoupení. Již tradicí jsou poslední den oblíbené tvarohové knedlíky v restauraci Pod Kašnou. Událostí dne pak bylo pro děti otevření halloweenského obchodu, kde mohly své strašidelné peníze proměnit ve slizy a různé další tématické dárky a odměny. Třešničkou na závěr je pak vystoupení pro rodiče, kde se tanečníci předvedou, co se naučili během tábora. Už se těšíme na jarní prázdniny a další termín příměstského tábora.