1. TURNUS 2019

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DANCEPOINT :   „STROJ ČASU“

Organizátor: TANEČNÍ STUDIO DANCEPOINT, z. s.

Místo konání: Taneční studio, Růžový pahorek 549,  Frýdek-Místek

Termín: 22.-26.7.2019

Během příměstského tábora zažijeme spoustu zábavy – hry, tanec, tvoření, poznáme nové kamarády, pojedeme na výlet a hlavně si to všechno společně pořádně užijeme. Cena za tábor zahrnuje: Stravování (min. 3x denně – svačina, oběd, svačina), pitný režim,  doprava, materiál na program, služby, vstupné, odměny a ceny, mzdy, léky, hygienický materiál, režijní náklady organizátora.

1.DEN: ZIMNÍ OLYMPIÁDA

Na začátku tábora se děti seznámily mezi sebou a pravidly tábora pomocí zábavných her, ale také s celotáborovou tematikou, která doplnila každodenní taneční výuku našeho příměstského tábora. První den jsme se pokusili sestrojit stroj času, který nás přenášel do různých ročních období. Nasledujicí zastávkou se stala zimní olympiáda, zde si děti vyzkoušely závody na bobu a alpský obří slalom. To vše v lokalitě „U Žida“, kde byl také oběd. Na závěr dne jsme rozdali indicie za získané body, které nám umožnily rozšifrovat souřadnice pro další cestování časem.

 

2.DEN: VELIKONOCE

V druhém dnu jsme se přenesli do období Velikonoc. Při nich jsme si vyzkoušeli přelstít velikonočního zajíčka a koledníka. Na oběd nám ze sousedního Vosime.cz donesli várku skvělých 16 pizz. Završením byla taneční výuka se zkušeným lektorem Jarkem, kdy si děti mohly vyzkoušet všelijaké street dance styly.

 

3.DEN: HALLOWEEN

Ve středu nás potkal Halloween, který nás zanesl do zdejšího Faunaparku na bojovou hru ,,Duchové“.  V rámci taneční výuky jsme vytvářeli choreografii s tematických nádechem ,,Kamarád“, která byla představena na závěrečné silvestrovské párty. Na oběd byly už odzkoušené a oblíbené tvarohové knedlíky v restarauci Pod Kašnou na frýdeckém náměstí. V odpoledních hodinách děti vyráběly týmové vlajky.

4.DEN: ÚDRŽBA STROJE

Předposlední den byl ve znamení odpočinku a důkladné údržby stroje času. Pro relaxační chvilky jsme využili koupaliště ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde se děti poddaly vodním radovánkám a atrakcím. V místním areálu se konala i krátká taneční výuka, kdy se děti poprvé předvedly na veřejnosti s připravenou choreografií. Na oběd jsme se zastavili v místní vyhlášené restauraci Na Harcovně.

5.DEN: VÁNOCE

Závěr příměstského tábora nás přenesl do období Vánoc. Děti čekala vánoční nadílka, štědrovečerní večeře a příprava na silvestrovské představení pro rodiče. Během přípravy si děti vyrobily taneční kostým a rozluštily poslední indicie, které rozhodly o vítězném týmu. V rámci tanečního představení byla vyhodnocena celotáborová hra ,,Cestování a časem“ a dětem předány odměny a účastnické listy za krásnou píli na příměstském táboře DANCEPOINT.