2. TURNUS 2019

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DANCEPOINT :   „KOUZLA, ČÁRY A BRADAVICE“

Organizátor: TANEČNÍ STUDIO DANCEPOINT, z. s.

Místo konání: Taneční studio, Růžový pahorek 549,  Frýdek-Místek

Termín: 5.-9.8.2019

Během příměstského tábora zažijeme spoustu zábavy – hry, tanec, tvoření, poznáme nové kamarády, pojedeme na výlet a hlavně si to všechno společně pořádně užijeme. Cena za tábor zahrnuje: Stravování (min. 3x denně – svačina, oběd, svačina), pitný režim,  doprava, materiál na program, služby, vstupné, odměny a ceny, mzdy, léky, hygienický materiál, režijní náklady organizátora.

1.DEN: 

Na začátku tábora se děti seznámily mezi sebou a pravidly tábora pomocí zábavných her, ale také s celotáborovou tematikou, která doplnila každodenní taneční výuku našeho příměstského tábora. První den nás čekal „moudrý klobouk“, rozdělení do týmů a také návštěva krámku Olivandra a cesta do Gringottovy banky. To vše v lokalitě „U Žida“, kde byla také svačina a objednaný oběd. V krásném prostředí u řeky Ostravice se konal i první taneční trénink. Na závěr děti dostaly body a zakleté viteály, které si vysoutěžily za daný den během celého příměstského tábora.

2.DEN:

V druhém dni jsme se pustili do vaření kouzelných lektvarů, které nás připravilo na bojovou hru ,,Bazilišek“. Oběd nás čekal v restauraci Pod Kašnou na frýdeckém náměstí. Po obědě nás čekala výroba týmových erbů. Druhým dnem byla spuštěna soví pošta, kterou děti využívaly pro odeslání dopisů kamarádům a vedoucím. Završením se konala taneční výuka se zkušeným lektorem Jarkem, kdy si děti mohly vyzkoušet všelijaké street dance styly.

3.DEN:

Ve středu nás čekal výlet na „dračí hrad“ Hukvaldy, kde jsme hned časně z rána vyrazili autobusem. Čekal nás výšlap na hrad, spousta her a zábavy po cestě vzhůru i na samotném hradě. Děti již pilovaly choreografii na páteční závěrečnou show a měli na hradě i své první publikum. Po cestě zpátky jsme v hotelu Hukvaldy měli objednaný oběd. Po návratu do studia čekal tanečníky jen odpočinek a věnování se táborové poště.

4.DEN:

V předposledním dni se rozhodně neodpočívalo. Vyrazili jsme na výuku létání a levitace do zdejšího jumping centra. Po náročném tréninku nastala chvíle kouzelnického studia a příprava na páteční kouzelnické zkoušky. Před obědem jsme se věnovali tréninku na závěrečný ples, kde jsme sepředstavili s choreografii ,,Bradavice“ vytvořenou na podněty z kouzelnického prostředí Harryho Pottera. Na oběd nám bradavický kuchař (Vosime.cz) přivezl pestrobarevné pizzy s kouzelnými přísadami. V odpoledních hodinách se konal turnaj ve Famfrpálu, v kterém vyhrála kolej Nebelvíru, a to po získání výherní zlatoňky. Závěrem nás čekala taneční výuka a generální zkouška s rekvizitami,které si děti vyrobily během týdenního programu.

5.DEN:

Závěr příměstského tábora nás přenesl na kouzelnické zkoušky a především se konala příprava kouzelného představení pro rodiče. Během přípravy si děti vyrobily taneční kostým a rozluštily poslední rébusy, které rozhodly o vítězném týmu. V rámci tanečního představení byla vyhodnocena celotáborová hra ,,Kouzla, čáry“ a dětem předány odměny a účastnické listy za krásnou píli na příměstském táboře DANCEPOINT. Závěrečnou show jsme si velmi i s rodiči užili!