1.TURNUS 2018

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR DANCEPOINT :  Výprava do „tanečního zvířecího ráje“

Organizátor: TANEČNÍ STUDIO DANCEPOINT, z. s.

Místo konání: Taneční studio, Růžový pahorek 549,  Frýdek-Místek

Termín: 9.-13.7.2018

Během příměstského tábora zažijeme spoustu zábavy – hry, tanec, tvoření, poznáme nové kamarády, pojedeme na výlet a hlavně si to všechno společně pořádně užijeme. Cena za tábor zahrnuje: Stravování (min. 3x denně – svačina, oběd, svačina), pitný režim,  doprava, materiál na program, služby, vstupné, odměny a ceny, mzdy, léky, hygienický materiál, režijní náklady organizátora.

PROGRAM: 

Aktivity na stanovištích během celého týdne v tanečním studiu – omalovánky, stolní a společenské hry (dobble, pexeso, člověče nezlob se, …), zažehlovací korálky a spousta dalšího.

1.DEN:

Seznámení dětí a prohlídka studia, Tanec  – choreografie street dance na song Make You Believe In Love (výuka základních kroků, úvod, vytvoření sestavy v délce 1 min, práce se spodní části těla, základní kroky hip-hopu), Relaxační jóga na protáhnutí, Procházka, Hry na hřišti a v parku, Vytvoření deníčků příměstského tábora.

Oběd v penzionu pod Kašnou (kuřecí polévka, kuřecí plátek na másle s bramborem, kompot), svačinky během dne.

2.DEN:

Tanec  –  opakování vytvořené choreografie z předešlého dne, vytvoření sestavy v délce 2 min, práce s detaily, zaměření na hrudník a práci s horní částí těla,  battly, freestyle, Tvoření škrabošek – ráj zvířat, Taneční odpoledne v trávě (zrušeno z důvodu deště), Zvířecí sochy, Hry na stanovištích v průběhu dne ve studiu (Nažehlovací korálky, Bongo, Kreslení)

Oběd v penzionu pod Kašnou (kuřecí polévka, špagety s kuř. masem), svačinky během dne.

3.DEN:

Výroba trička dancepoint na vystoupení, Tanec – stavění formace, výměny, nové kroky, opakování, Opičí taneční dráha, Malování na obličej, Zaplétání copánků na vystoupení,  Hry na stanovištích v průběhu dne ve studiu (Nažehlovací korálky, Bongo, Kreslení)

Oběd v penzionu pod Kašnou (hrášková polévka, rizoto), svačinky během dne.

4.DEN:

Výlet za dobrodružstvím (vlakem do Pržna, procházka do Frýdlantu nad Ostravicí podél řeky), Taneční tréninku v přírodě – dokončení choreografie na vystoupení, nové kroky a výměny, opakování, Bazén krytý (Kotelna) s vířivkou, Zmrzlina, Vlalkem z Frýdlantu nad Ostravicí zpět do Frýdku, Opakování sestavy ve studiu.

Oběd v restauraci Imrvére (pizza – 5 druhů), svačinky během dne.

5.DEN:

Příprava studia na závěrečný tance pro rodiče a kamarády v 16.00, finální úprava choreografie a tréninky, pletení copánků tanečnicím, foukání balónků, taneční sochy, hry ve studiu. Odměny a občerstvení pro děti. Rozloučení s táborem.

Oběd v penzionu pod Kašnou (kuřecí polévka, tvarohové knedlíky), svačinky během dne.

 

OSTATNÍ INFORMACE:

Zahájení: v 8:00 v tanečním studiu DANCEPOINT (Růžový pahorek 549, Frýdek-Místek, 738 01). Ukončení: v 16:00 v tanečním studiu DANCEPOINT

Specifické programy, které budou vyžadovat přípravu dítěte oznámíme vždy den předem. Pokud potřebujete dítě přivést dříve nebo vyzvednout později, stačí se s námi dopředu domluvit, rádi vám výjdeme vstříc. Také pokud Vaše dítě bere jakékoliv léky, prosíme o informace o dávkování. Nahlásit také alergie. Cokoliv budete mít pocit, že nám potřebujete dopředu sdělit – speciální strava apod., neváhejte nás kontaktovat.

SEZNAM VĚCÍ POTŘEBNÝCH NA TÁBOŘE

Všechny věci mohou dětem zůstávat ve studiu po celou dobu během příměstkého tábora či je nabalíte den předem podle programu. 

Dokumenty:

Průkaz zdravotní pojišťovny

Hygienické potřeby:

Opalovací krém s UV filtrem

Brýle proti slunci

Papírové kapesníky

Ostatní:

!!!Bílé triko  nebo tílko – důležité na program!!! (na malování) 

Plastová láhev na pití

Přiměřené kapesné

Malý batoh na výlety

Pláštěnka

Pevná turistická obuv (botasky)

Sportoní obuv (např. tenisky)

Přezůvky do studia

Vzdušná letní obuv (sandály, ne nazouváky)

Mikina

Dlouhé kalhoty

Krátké kalhoty (kraťasy)

Bunda – větrovka

Náhradní ponožky

Plavky

Větší osuška

Pokrývky hlavy (kšiltovka)

Těší se na vás Mgr. Markéta Bilasová a Mgr. Nikola Plasgurová a naši taneční lektoři.